Mokėjimų tipai internetinėms parduotuvėms

Skirtingiems verslams - skirtingi mokėjimų tipai

Cardinity leidžia priimti mokėjimus kredito bei debeto kortelėmis Internetu skirtingiems verslo modeliams, priklausomai nuo prekių ar paslaugų teikimo tipo.

 

Pardavėjo ir pirkėjo patogumui taikomi skirtingi mokėjimų priėmimo tipai:

Vienkartiniai mokėjimai
(One-time payments)

E.komercijos transakcijos, kuomet vartotojas perka kelis produktus ar paslaugas ir susimoka vienu mokėjimu už visą prekių krepšelį. Po mokėjimo pirkėjo kortelė nėra susaistyta jokiais įsipareigojimais dėl kokių nors kitų apmokėjimų ateityje.

Periodiniai mokėjimai
(Recurring payments)

Automatizuokite ir palengvinkite savo klientams apmokėjimų už prenumeruojamas paslaugas ar prekes vykdymą. Pirkėjai nebevarginami nuolatiniais priminimais susimokėti, įmokos bus automatiškai nurašytos iš jų kortelių. Jokių pamirštų ar pavėluotų susimokėjimų už reguliariai teikiamas paslaugas!

Daugiavaliutiniai mokėjimai
(Multi-currency payments)

Cardinity daugiavaliutė mokėjimo sistema leidžia priimti atsiskaitymus debeto bei kredito kortelėmis dauguma pagrindinių valiutų (EUR, USD, GBP ir kt.), nepriklausomai nuo geografinės verslo vietos. Klientai galės atsiskaityti savo debetinės ar kreditinės kortelės valiuta, o Jūs pinigus gausite arba ta pačia valiuta arba galėsite konvertuoti į savo pagrindinę valiutą - eurus.

Kartu parinksime tinkamiausią mokėjimų tipą Jūsų internetiniam verslui!

Registruotis