Partnerių Programa

Prisijunkite prie partnerių programos, siūlykite klientams Cardinity mokėjimo paslaugas ir užsidirbkite papildomų pajamų.

Kas gali dalyvauti partnerių programoje?

PROGRAMUOTOJAI

Jei esate programinės įrangos ar tinklapių kūrėjas bei turite klientų, kuriems reikalinga internetinė mokėjimų sistema, pasiūlykite jiems Cardinity.

PROGRAMINĖS ĮRANGOS PLATFORMOS

Jei turite programinę įrangą, skirtą internetinių verslų savininkams, galite nukreipti juos į Cardinity ir padidinti savo pelną.

PARDAVIMŲ AGENTAI

Jei jūsų klientai siekia tarptautinio augimo, pasiūlykite jiems galimybę priimti mokėjimus iš viso pasaulio, naudojant Cardinity paslaugas.

Taip pat galite dalyvauti Cardinity partnerių programoje, jei esate:

El. komercijos sistema, skaitmeninės rinkodaros agentūra, ISOS ir kiti agentai, ieškantys mokėjimo sistemų savo klientams, kiti mokėjimo terminalai ar bet kuri kita kompanija ar individualus asmuo, galintis atvesti potencialius klientus į Cardinity.

Cardinity Partnerystės Privalumai

 • Puikios sąlygos
  Pasiūlysime jums geriausias partnerystės sąlygas. Kuo vertingesni jūsų klientai, tuo geresnius komisinius galėsime jums pasiūlyti.
 • Nuolatiniai komisiniai
  Jūs gausite partnerio komisinius už kiekvieną finansinę operaciją, kurią atliks jūsų atvesti pardavėjai kol jie naudosis mūsų paslaugomis.
 • Asmeninė paskyra
  Mes jums suteiksime asmeninę Partnerio Paskyrą, kur galėsite matyti savo sukauptus komisinius, atvestus klientus ir jų pardavimus.
 • Profesionali pagalba
  Mes esame pasiruošę jums padėti prisijungti prie partnerių programos. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

Lengvas bendradarbiavimas su Cardinity

 • Registracija

  Užpildykite Cardinity Partnerių Programos registracijos formą. Mes susisieksime per 48 valandas ir suteiksime visą reikalingą informaciją.
 • Rekomenduokite klientams

  Mes jums suteiksime asmeninę Partnerio Paskyrą ir URL adresą, kuriuo pasinaudoję galėsite atvesti klientus į Cardinity. Išsiųskite URL nuorodą savo klientui ir likusį darbą palikite mums.
 • Gaukite komisinius

  Jūs gausite komisinius už kiekvieną jūsų klientų priimtą mokėjimą, kol klientas naudojasi mūsų paslaugomis.

Partnerystės programa yra absoliučiai nemokama.

Jei turite minčių dėl bendradarbiavimo, nedvejodami susisiekite. Džiaugsimės sukūrę sėkmingą partnerystę su jumis!