ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Priimkite Mobiliuosius Mokėjimus

Priimkite mokėjimus bet kokiame mobiliajame įrenginyje ir suteikite klientams galimybę atsiskaityti bet kada naudodami efektyvią Cardinity sistemą.

Cardinity siūlo lengvai integruojamą, patikimą, mobiliesiems įrenginiams pritaikytą mokėjimų sistemą. Užtikrinkite savo verslo augimą ir pritraukite lojalius klientus siūlydami modernų atsiskaitymo būdą!
Tinkanti visiems mobiliesiems įrenginiams
Cardinity sistema prisitaiko prie kiekvieno mobiliojo įrenginio ekrano. Tai patogus būdas apsipirkinėti bet kur. Greitas bei paprastas procesas, nereikalaujantis kas kartą įvedinėti kortelės duomenų.
Tarptautiniai mokėjimai ir įvairios kortelės
Jūsų klientai turės galimybę atsiskaityti bet kuria valiuta su pačiomis populiariausiomis kredito bei debeto kortelėmis. Priimdami tarptautinius mokėjimus padidinsite savo pelną.
Mokėjimai vienu paspaudimu
Leiskite savo klientams mokėti tik vienu paspaudimu - jie bus dėkingi už sutaupytą laiką. Nebereikės suvesti kortelės duomenų dar ir dar kart. Garantuokite greitus bei sklandžius apsipirkimus savo klientams.
Priimkite Mobiliuosius Mokėjimus

Kaip galima priimti mobiliuosius mokėjimus?

Cardinity mobiliųjų mokėjimų apdorojimo sistema veiks ir jūsų mobiliojoje aplikacijoje, ir mobiliojoje jūsų el. parduotuvės versijoje. Pasirinkite tinkamiausią sprendimą arba įdiekite abu!

 • Mobiliojoje aplikacijoje
  Jeigu naudojate Android ar iOS operacines sistemas, galite skandžiai bei lengvai į jas integruoti Cardinity mokėjimo sistemą ir pirkėjams siūlyti už prekes ir paslaugas atsiskaityti mobiliaisiais įrenginiais.
 • El. parduotuvėje
  Galite priimti mokėjimus mobiliuosiuose įrenginiuose per mūsų atsiskaitymo formą. Klientai, apsilankę jūsų el. parduotuvėje ir pasirinkę mokėti kredito ar debeto kortele, bus nukreipti į mūsų išorinį atsiskaitymo puslapį. Jums nereikės nieko daryti patiems, nes Cardinity atsiskaitymo forma yra tobulai pritaikyta prie jūsų klientų išmaniųjų telefonų ar planšečių.

Nesaugokite klientų kortelės duomenų savo serveriuose

Cardinity atitinka aukščiausią PCI DSS standartą ir sukuria saugią aplinką mokėjimams mobiliaisiais įrenginiais atlikti. Kortelės duomenys yra šifruojami, o mokėjimai apsaugomi su 3D-Secure saugumo sistema. 

Galimybės

Įvairios programėlės ar el. parduotuvės gali priimti užsakymus mobiliuosiuose įrenginiuose. Cardinity mobiliųjų atsiskaitymų sistema gali naudotis įvairaus tipo verslai, įskaitant:

 • 1
  Žaidimų Industrija
  Priimkite greitus mokėjimus savo mobiliajame žaidime ar programėlėje, siūlydami sklandų atsiskaitymo procesą klientams iš viso pasaulio.
 • 2
  Transporto Paslaugos
  Suteikite keleiviams galimybę bilietus įsigyti mobiliuoju telefonu. Tai bus patogu ne tik jums, bet ir jūsų klientams.
 • 3
  SaaS Paslaugos
  Jei jūsų pardavimų, marketingo ar bet kuri kita platforma ar programinė įranga yra pasiekiama mobiliuoju telefonu, supaprastinkite visą atsiskaitymo procesą priimdami mobiliuosius mokėjimus kredito bei debeto kortelėmis.
 • 4
  Maisto Prekės ir drabužiai
  Įsivaizduokite, kaip patogu jūsų klientams apsipirkinėti jūsų el. parduotuvėje nesant namuose. Taupydami savo klientų laiką padidinsite savo pelną.

Mobilioji Integracija

Mes padėsime sklandžiai integruoti Cardinity mokėjimo būdą į jūsų Android ar iOS operacinę sistemą. El. komercijos moduliai bei dokumentacija yra lengvai pasiekiami mūsų tinklapyje. Jei susidūrėte su problemomis integruojant Cardinity, susisiekite.

Priimkite mokėjimus internetu

Užsiregistruokite ir priimkite mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis savo el. parduotuvėje.