ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Vieno Paspaudimo Mokėjimai

Akimirksniu priimkite mokėjimus kredito kortelėmis su Cardinity vieno paspaudimo mokėjimų sistema.

Priimkite mokėjimus greičiau ir patogiau. Su Cardinity savo klientams galite užtikrinti malonų apsipirkimą, leisdami mokėti tik vienu paspaudimu, nereikalaujant pakartotinai suvesti kortelės duomenų.
Padidinkite pardavimus
Jūsų pirkėjai mėgausis paprasta ir greita atsiskaitymo galimybe, o jūs tuo pačiu padidinsite savo pardavimus ir pelną. Siūlydami vieno paspaudimo mokėjimo galimybę pritrauksite daugiau lojalių klientų.
Mokėjimai vienu paspaudimu
Cardinity vieno paspaudimo mokėjimų sistema yra patogus būdas jau esamiems klientams už prekes ir paslaugas atsiskaityti greičiau ir patogiau. Atlikus pirmąjį pirkimą nereikės gaišti laiko suvedant kortelės duomenis pakartotinai, pirkėjui užteks atlikti vieną paspaudimą norint įsigyti dar vieną prekę ar paslaugą jūsų tinklapyje.
Šifravimas ir duomenų apsauga
Jums nereikės rūpintis dėl kortelių duomenų saugojimo savo serveriuose. Cardinity mokėjimų sistema užšifruos kortelių duomenis. Atlikus pirmąjį mokėjimą kredito ar debeto kortele, daugiau nebereikės įvesti asmeninės informacijos ar kortelės duomenų. Jūsų klientai padėkos už sutaupytą laiką.
Vieno Paspaudimo Mokėjimai

Kaip veikia vieno paspaudimo mokėjimai?

 • Pridėkite kortelę

 • Pasirinkite kortelę

 • Mokėkite vienu paspaudimu

 1. Pirkėjas užsiregistruoja jūsų tinklapyje ir apsiperka pirmą kartą.
 2. Pirkėjo įvesti mokėjimo kortelės duomenys (kortelės numeris, vardas ir pavardė, CVV/CVC2, galiojimo data) yra užšifruojami.
 3. Sukuriamas atpažinimo ID, kuris yra saugomas Cardinity sistemoje.
 4. Pirkėjui kitą kartą apsiperkant jūsų el. parduotuvėje ir paspaudus Mokėti kortele mygtuką, sistema panaudoja pirmojo mokėjimo metu sukurtą atpažinimo ID ir nuskaito pinigus.
 5. Štai ir viskas! Tiek vienu paspaudimu pirkėjas atlieka mokėjimą ir generuoja jums pelną. 

Vieno paspaudimo mokėjimai jūsų el. parduotuvėje

Skirtingi verslo tipai gali naudoti Cardinity vieno paspaudimo mokėjimo sistemą įvairioms prekėms ar paslaugoms. Keli pavyzdžiai:

 • Mokėjimai Mobiliosiose aplikacijose
  Palengvinkite atsiskaitymą savo mobiliojoje aplikacijoje, naudodami vieno paspaudimo mokėjimų technologiją. Suteikite savo klientams galimybę už prekes ar paslaugas lengvai atsiskaityti kad ir kur jie bebūtų.
 • Mokėjimai Internetiniuose Žaidimuose
  Tikri žaidimų mėgėjai įvertins galimybę lengvai ir patogiai atsiskaityti žaidimo metu tik vienu paspaudimu. Netrikdykite žaidimo eigos naudodami Cardinity.
 • Mokėjimai už Narystes
  Jūsų klientams reikės įvesti mokėjimo kortelės duomenis tik vieną kartą. Pasitelkiant pažangias apsaugos technologijas, mokėjimai yra kiek įmanoma apsaugomi nuo galimo neteisėto kortelės duomenų panaudojimo.

ir daug kitų...

Jeigu norite pasinaudoti vieno paspaudimo mokėjimų sistema, nedvejodami susisiekite. Mes jums patarsime, kaip pritaikyti vieno paspaudimo mokėjimus jūsų el. parduotuvėje.

Lankstus ir efektyvus API

Cardinity suteikia jums lanksčią integraciją, kurią nesunkiai pritaikysite savo sistemai. Priimkite ne tik vieno paspaudimo, bet taip pat ir pasikartojančius bei mobiliuosius mokėjimus. Visus įvykusius mokėjimus galėsite stebėti ir tvarkyti prisijungę prie Cardinity sistemos.

Priimkite mokėjimus internetu

Užsiregistruokite ir priimkite mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis savo el. parduotuvėje.