ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Atsiskaitymas internetu jūsų el. parduotuvėje

Efektyvesnė elektroninių mokėjimų sistema

Tarptautiniai mokėjimai

Pasiekite pirkėjus iš bet kurio pasaulio kampelio. Pardavinėkite bet kokia valiuta. Priimkite mokėjimus populiariausiomis tarptautinėmis bei vietinėmis kredito ir debeto kortelėmis.

Periodiniai mokėjimai

Priimkite periodinius mokėjimus: kas dieną, kas mėnesį ar kartą metuose. Siūlome skirtingus planus tinkančius prenumeratoms bei narystėms.

Vieno paspaudimo mokėjimai

Suteikite savo klientams galimybę atsiskaityti vienu paspaudimu. Jiems nebereikės pakartotinai pildyti visų kortelės duomenų.

Mobilieji mokėjimai

Jūsų klientai galės atlikti mokėjimus kad ir ką beveiktų. Galite paprastai bei nesudėtingai integruoti Cardinity sistemą savo Android ar iOS mobilioje aplikacijoje.

Mūsų privalumai

Akimirksniu gaukite pinigus į Cardinity pardavėjo paskyrą iš savo klientų iš viso pasaulio.

Sukčiavimo Prevencija

Cardinity naudoja pažangias sukčiavimo atpažinimo bei valdymo technologijas bei turi patyrusią rizikos analitikų komandą. Mes suteikiame savo klientams pačias efektyviausias saugumo priemones.

Lengva Integracija

Mes siūlome jau paruoštus instaliacijai sprendimus įvairiems pirkinių krepšeliams bei pagal užsakymą sukurtoms el. komercijos sistemoms. Jums nereikės jaudintis dėl techninių detalių, nes mes jums padėsime viso proceso metu.

Profesionali Pagalba

Patyrusi Cardinity komanda visuomet siekia užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas savo klientams. Cardinity klientų aptarnavimo specialistai greitai ir profesionaliai atsakys į visus jūsų turimus klausimus. Laukiame jūsų klausimų bei pastebėjimų.

Pradėkite naudotis Cardinity per kelias dienas

  • Cardinity sutartis

  • Mokėjimo Terminalas

  • Prekybininko sąskaita

Cardinity atlieka ne tik mokėjimo terminalo (angl. payment gateway), bet tuo pačiu ir korteles aptarnaujančio banko (angl. acquiring bank) funkcijas. Galime užtikrinti, kad jūsų paskyra bus atidaryta per kelias dienas. Cardinity yra registruotas VISA Europe ir MasterCard International asociacijų narys, galintis užtikrinti mokėjimų kredito kortelėmis apdorojimo paslaugas el. komercijos pardavėjams visoje Europos Sąjungoje. 

Jokių tarpininkų. Tik viena sutartis. Pradėkite naudotis Cardinity paslaugomis per 48 valandas. 

Palyginkite

Jeigu renkatės iš kelių mokėjimų sistemų, šiose lentelėse galite matyti skirtumus tarp Cardinity ir kitų paslaugos tiekėjų.

Priimkite mokėjimus internetu

Užsiregistruokite ir priimkite mokėjimus kredito bei debeto kortelėmis savo el. parduotuvėje.