ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Uždelstas pinigų nuskaitymas

Naudokitės uždelsto pinigų nuskaitymo funkcija, norėdami išvengti pinigų grąžinimo, atgalinių nuskaitymų ir sukčiavimo atvejų savo internetinėje parduotuvėje.

Uždelskite savo kliento lėšų nuskaitymą - pirmiausia patvirtinkite jo tapatybę ir įsitikinkite, kad turite jo užsakytą produktą ir galite jį pristatyti. Apsisaugokite nuo galimų atgalinių nuskaitymų.
Patikrinkite klientų kortelių galiojimą
Kai jūsų kliento kortelės duomenys yra išsiunčiami autorizavimui, patikrinkite, ar klientas pateikė galiojančius duomenis, prieš išsiųsdami produktus ar suteikdami paslaugas.
Sumažinkite atgalinių nuskaitymų ir pinigų grąžinimų kiekį
Jei kartais neturite užsakyto produkto, galite lengvai atšaukti mokėjimą prieš nuskaičiuodami lėšas. Taupykite savo laiką ir išvenkite galimų atgalinių nuskaitymų.
Atlikite lėšų nuskaitymą tik pristatę prekes ar paslaugas
Įgyvendinkite mokėjimus po užsakymo išsiuntimo ar jo gavimo. Taip išvengsite pirkėjų skundų ir prašymų grąžinti pinigus.
Uždelstas pinigų nuskaitymas

Kaip veikia pinigų nuskaitymo uždelsimas?

Cardinity pinigų nuskaitymo uždelsimo funkciją lengva aktyvuoti bei naudoti.

 • Mokėjimo užklausa

 • Kortelės autorizavimas

 • Kliento patvirtinimias

 • Nuskaitymas arba anuliavimas

Atsiskaitydamas klientas pateikia kredito kortelės duomenis, tuomet mokėjimo užklausa išsiunčiama į Cardinity sistemą. Atlikus mokėjimo autorizavimą, kliento lėšos yra užšaldomos. Tai suteikia pardavėjui šiek tiek laiko patikrinti, ar mokėjimas yra teisingas ir paruošti užsakymą siuntimui. Reikalingos lėšos yra užšaldomos ne ilgesniam laikotarpiui nei kad nustatyta Visa ir MasterCard tinklų.  Vėliau tos lėšos nuskaitomos.

 • 1
  Mokėjimo autorizavimas
  Kai klientas atsiskaito kredito kortele, kortelę išdavęs bankas patvirtina, ar kortelė galioja ir ar joje yra pakankamai lėšų. Reikalingos lėšos yra užšaldomos ne ilgesniam laikotarpiui nei kad nustatyta Visa ir MasterCard tinklų, vėliau tos lėšos nuskaitomos.
 • 2
  Laikas užsakymo paruošimui
  Jūs turite laiko patikrinti savo klientą dėl galimo sukčiavimo ir galimų neteisėtų mokėjimų. Jei klientas atrodo įtartinas, jūs galite atšaukti mokėjimo nuskaitymą, tad lėšos nebus nuskaičiuotos. Taip pat, galite patikrinti, ar turite užsakytas prekes, ir paruošti jas pristatymui.
 • 3
  Mokėjimo nuskaitymas
  Galite nuskaičiuoti lėšas po to, kai klientas gauna užsakymą ar pasinaudoja jūsų paslaugomis. Nuskaitytos lėšos pervedamos iš jūsų kliento banko sąskaitos į jūsų Cardinity prekybininko sąskaitą.

Nemokamas bandomasis laikotarpis

Galite savo klientams pasiūlyti nemokamą bandomąjį periodą, naudodami uždelsto nuskaitymo funkciją. Nemokamas bandomasis periodas padės jums pritraukti daugiau lojalių klientų.

Priimkite mokėjimus internetu

Užsiregistruokite ir priimkite mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis savo el. parduotuvėje.