Sukčiavimo prevencija

Padidinkite pardavimus kartu užtikrindami saugius internetinius mokėjimus.

Klientai pasitikės jūsų el. parduotuve labiau, žinodami, kad jų mokėjimo kortelių duomenys yra apsaugoti. Kaip pardavėjas jūs turite pasirūpinti saugia apsipirkimo aplinka ir apsauga nuo galimų neteisėtų veiklų ar kortelės duomenų panaudojimo. Mes padėsime jums tai įgyvendinti.
Apsaugokite savo verslą nuo sukčiavimo
Cardinity naudoja pažangiausias sukčiavimo prevencijos priemones, kad užtikrintų mokėjimų saugumą. Mūsų paslaugos atitinka aukščiausią duomenų apsaugos standartą. Cardinity komanda yra visuomet pasiruošusi jums padėti.
Sumažinkite atgalinių nuskaitymų kiekį
Naudodami 3D Secure ir kitas sukčiavimo prevencijos technologijas, apsaugosite tikruosius mokėjimo kortelių savininkus ir savo pačių tinklapį nuo neteisėto kortelių panaudojimo. Taip jūs išvengsite ilgų ir nemalonių ginčų ir atgalinių nuskaitymų (angl. chargeback ).
Užtikrinkite klientų duomenų saugumą
Venkite saugoti klientų duomenis savo sistemose. Cardinity užšifruoja mokėjimo kortelių duomenis.
Sukčiavimo prevencija

Sukčiavimo prevencija su 3D Secure

Cardinity nemokamai siūlo papildomą apsaugos nuo neteisėto kortelių panaudojimo priemonę. 3D Secure yra papildomas autentifikavimo langas, pažymėtas MasterCard SecureCode arba Verified by Visa logotipais. Šiame lange pirkėjui reikės įvesti asmeninį apsaugos kodą mokėjimui patvirtinti. Daugiau apie 3D Secure autentifikavimo sistemą.

3D Secure Privalumai
 1. 3-D Secure ženkliai sumažina sukčiavimą internete (tapatybės vagystė ir neautorizuotas kortelės panaudojimas).
 2. Tai padidina klientų pasitikėjimą jūsų internetine parduotuve ir jie gali saugiai atlikti mokėjimus. 
 3. Atsakomybė už atgalinį nuskaitymą (angl. chargeback) perduodama kortelę išdavusiam bankui, dėl to pardavėjai gali atgalinius nuskaitymus užginčyti. 

Kitos saugumo priemonės

 • Priemonės prieš sukčiavimą

  Cardinity naudoja pažangias sukčiavimo nustatymo bei valdymo technologijas bei turi patyrusią rizikos analitikų komandą. Taip pat, rekomenduojame savo el. parduotuvėje aktyvuoti 3D Secure autentifikavimo priemonę ir visuomet tikrinti klientų CVV2 ar CVC2 mokėjimo kortelių kodus.
 • Saugus tinklapis

  SSL (Secure Sockets Layer) yra standartinė saugumo priemonė, užšifruojanti visą slaptą informaciją tarp jūsų ir jūsų klientų, taip apsaugodama nuo sukčiavimo. Interneto vartotojai jaučiasi saugesni atlikdami mokėjimus tinklapiuose, apsaugotuose SSL technologija, kuriuose jie gali matyti žalią adreso juostą ar spynelės simbolį.
 • PCI Standartas

  Cardinity yra patikimas sprendimas, atitinkantis aukščiausią PCI DSS Standartą. Pardavėjai taip pat turi atitikti PCI reikalavimus, kad galėtų atsakingai dirbti su klientų kortelių duomenimis bei sumažintų neteisėtos veiklos, susijusios su mokėjimų apdorojimu, riziką.

Uždelstas Pinigų Nuskaitymas

Pasinaudokite mūsų Uždelsto Pinigų Nuskaitymo funkcija norėdami patikrinti kliento tapatybę prieš nuskaičiuodami lėšas nuo jo kortelės. Tokiu būdu sumažinsite atgalinių nuskaitymų riziką.

Priimkite mokėjimus internetu

Užsiregistruokite ir priimkite mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis savo el. parduotuvėje.