ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Mokėjimo terminalas

Priimkite tarptautinius mokėjimus naudodami Cardinity mokėjmo terminalą.

Cardinity siūlo visapusišką sprendimą el. parduotuvėms, norinčioms priimti mokėjimus kredito ar debeto kortelėmis iš viso pasaulio.
Visapusiškas sprendimas
Cardinity veikia ne tik kaip tarptautinis mokėjimų terminalas, bet taip pat suteikia ir prekybininkų sąskaitas bei pačias reikalingiausias saugumo priemones. Mokėjimai internetu tampa paprasti ir saugūs.
Priimkite populiariausias kredito ir debeto korteles
Pirkėjai iš viso pasaulio gali atsiskaityti bet kuria valiuta pasinaudodami Visa, MasterCard, Maestro, Diners Club, Nexi (Carta Si), Dankort ar kitomis populiariomis mokėjimo kortelėmis.
Paprasta Integracija
Cardinity siūlo lengvai įdiegiamus modulius populiariausioms elektroninių parduotuvių platformoms. Jei el. parduotuvė sukurta JAVA ar PHP pagrindu, greitesnei integracijai yra paruoštos JAVA ir PHP bibliotekos. Turint visiškai individualius sprendimus, pasitarnaus išsamus API gidas skirtas programuotojams.
Mokėjimo terminalas

Kaip veikia mokėjimo terminalas?

Jums nereikia rūpintis dėl mokėjimų apdorojimo, nes Cardinity sistema tai atliks už jus.

 • Pirkėjas

 • Prekybininkas

  Mokėjimo terminalas
 • Korteles aptarnaujantis bankas

  Mokėjimo kortelių tinklai
 • Kortelę išdavęs bankas

Mokėjimo terminalas sujungia jūsų el. parduotuvę su korteles aptarnaujančiu banku (ir jūsų prekybininko sąskaita). Šio proceso eiga:
 1. Klientas įveda asmeninę informaciją bei kortelės duomenis atsiskaitymo lange ir pasirenka apmokėjimo kredito/debeto kortele būdą.
 2. Jūsų puslapis užšifruoja ir persiunčia visus kliento duomenis į mokėjimo terminalą. 
 3. Duomenys persiunčiami toliau. Jie pereina per mokėjimo procesorius ir toliau keliauja į mokėjimo kortelių asociacijas (Visa ir MasterCard) kol pasiekia jūsų kliento kortelę išdavusį banką autorizavimui. 
 4. Mokėjimo terminalas gauna atsakymą, kad mokėjimas buvo patvirtintas ir autorizuotas ir atsiunčia šią informaciją į jūsų tinklapį. 
 5. Sukuriamas užsakymas, pinigai persiunčiami iš kliento banko sąskaitos į jūsų prekybininko sąskaitą. 

Mėgaukitės daugybe privalumų

Užsiregistravus Cardinity sistemoje jums bus sukurta asmeninė paskyra, kurioje galėsite matyti savo pardavimus, rasite sąskaitas ir finansinių operacijų išrašus bei matysite pardavimų ataskaitas.

 • Mes nustatome kainas paprastai ir suprantamai. Jums tereikės sumokėti už ES ar EEE išduotomis kortelėmis atliktus pardavimus - visas kitas paslaugas gausite nemokamai. Netaikome mėnesinių, integracijos ar kitų paslėptų mokesčių. Ne ES išduotoms kortelėms taikomas papildomas mokestis.
 • Naudodami Cardinity galite įsidiegti periodinių mokėjimų funkciją, skirtą įvairioms narystėms ar prenumeratoms apmokestinti. Galite patys susikurti planus ir nustatyti mokėjimo laikotarpius, kuriuos siūlysite savo pirkėjams.
 • Mes užtikriname saugią mokėjimų aplinką. Taip pat, papildomai nemokamai aktyvuojame 3D Secure autentifikavimo įrankį, kuris padeda sumažinti neteisėtų pirkimų riziką jūsų el. parduotuvėje.
 • Cardinity sistema supaprastina visą mokėjimo procesą ir leidžia jūsų nuolatiniams pirkėjams atsiskaityti vienu paspaudimu. Klientų kredito kortelių duomenys yra užšifruojami ir gali būti panaudojami kitiems mokėjimams ateityje.

Priimkite mokėjimus internetu

Užsiregistruokite ir priimkite mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis savo el. parduotuvėje.