ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Prekybininko sąskaita tarptautiniam verslui

Užsiregistruokite, gaukite prekybininko sąskaitą ir priimkite mokėjimus kortelėmis internetu.

Naudodamiesi Cardinity galėsite efektyviai ir greitai surinkti įmokas internetu iš savo pirkėjų. Cardinity paslaugomis galite naudotis tiek turėdami savo įmonę (UAB/AB/MB ir kt.), tiek užsiimdami individualia veikla. Taip pat, Cardinity leidžia surinkti įmokas už įvairių tipų produktus - tiek didelės, tiek mažos rizikos.
Kas yra prekybininko sąskaita?
Tai speciali banko sąskaita, naudojama gauti pinigams iš jūsų klientų už jūsų parduodamas prekes ar paslaugas. Ją gausite užsiregistravę Cardinity kartu su mokėjimo terminalo (angl. payment gateway) bei kitomis naudingomis paslaugomis.
Kodėl jums reikalinga prekybininko sąskaita?
Atsiskaitymas kredito bei debeto kortelėmis yra vienas populiariausių internetinių mokėjimų būdų. Siūlydami savo klientams pasirinkimą atsiskaityti kortele, neabejotinai padidinsite savo pelną.
Kaip atsidaryti prekybininko sąskaitą?
Užpildykite registracijos formą ir per 48 valandas gausite mūsų atsakymą. Jums tereikės atsiųsti kelis svarbiausius dokumentus, įsitikinti, kad jūsų tinklapis atitinka visus reikalavimus, ir tuomet galėsite pradėti priiminėti mokėjimus kortelėmis.
Prekybininko sąskaita tarptautiniam verslui

Kaip veikia prekybininko sąskaita?

Pirkėjas jūsų el. parduotuvėje atsiskaito naudodamas kredito ar debeto kortelę. Mokėjimas yra apdorojamas ir autorizuojamas. Pinigai yra pervedami iš jūsų kliento kredito ar debeto kortelės į jūsų Cardinity prekybininko sąskaitą. Per kelias dienas pinigai iš jūsų Cardinity paskyros yra pervedami į jūsų banko sąskaitą. Jūs galite pasirinkti išmokėjimų dažnumą - galite juos gauti kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį.

 • Klientas atsiskaito kredito ar debeto kortele

 • Mokėjimas yra autorizuojamas

 • Pinigai persiunčiami į prekybininko sąskaitą

 • Jūs gaunate reguliarius išmokėjimus į savo banko sąskaitą

Nedvejodami susisiekite, mes padėsime jums viso proceso metu!

Kokie yra Cardinity Prekybininko Sąskaitos privalumai?

 • Patogu
  Patogu turėti visas paslaugas vienoje vietoje. Cardinity suteikia jums prekybininko sąskaitą, taip pat veikia kaip mokėjimo terminalas ir korteles aptarnaujantis bankas.
 • Greita ir paprasta
  Jokio papildomo popierizmo! Jums tereikės pasirašyti vieną sutartį. Greitas ir nesudėtingas registracijos procesas ir jūsų laukianti paslaugi klientų aptarnavimo komanda.
 • Patraukli kaina
  Nėra integracijos, registracijos, mėnesinių ar kitų paslėptų mokesčių. Jums reikės mokėti tik tada, kai jūsų klientai atsiskaitys už prekes ar paslaugas jūsų tinklapyje.
 • Saugu
  Mokėjimų saugumą laikome savo prioritetu. Cardinity atitinka aukščiausius PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) standartus. Nemokamas 3D Secure autentifikavimas.

Atsidarykite Prekybininko Sąskaitą

Užsiregistruokite ir priimkite mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis savo el. parduotuvėje.