Apie mus

Cardinity biuras

Cardinity paslaugą teikia UAB Click2Sell - licencijuota mokėjimo įstaiga, reguliuojama Lietuvos banko ir veikianti visoje Europos Sąjungoje. Esame registruotas VISA Europe ir MasterCard International mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugų tiekėjas Lietuvoje ir Europos Sąjungoje. Rinkoje veikiame nuo 2007 metų ir norime būti Jūsų patikimu partneriu, teikdami elektroninių mokėjimų sprendimus.

UAB Click2Sell
Saulėtekio al. 15
LT-10224, Vilnius, Lietuva
Įmonės kodas: 300110581
PVM kodas: LT100005028414
Telefonas: +370 6444 6667

Kokias paslaugas teikiame?

Siūlome lengvai įdiegiamą "Virtualaus mokėjimo kortelių skaitytuvo" paslaugą, kurios dėka galėsite saugiai ir efektyviai priimti mokėjimus debeto ir kredito kortelėmis internetu. Paslaugą teikiame elektroninės komercijos verslams Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

Į ką mes orientuojamės?

Orientuojamės išskirtinai į elektroninės komercijos sritį – internetines parduotuves, portalus, kurie nori suteikti savo pirkėjams galimybę atsiskaityti už prekes ar paslaugas bankų ar kitų finansų bei mokėjimo institucijų išduotomis debeto ir kredito kortelėmis internetu.

Kodėl turėtumėte rinktis mus?

Jau devinti metai dirbame su internetinėmis parduotuvėmis, todėl puikiai išmanome elektroninių atsiskaitymų subtilybes ir teikiame kokybiškas paslaugas palankiomis sąlygomis. Cardinity paslaugos apima visą mokėjimo ciklą nuo pirkėjo kortelės duomenų įvedimo iki mokėjimo autorizavimo kortelių organizacijų tinkluose. Atliekame ne tik mokėjimo vartų (payment gateway), bet ir korteles aptarnaujančio banko (acquiring bank) funkcijas. Todėl, jei norite priimti mokėjimus iš savo klientų banko kortelėmis Internetu, užsisakykite Cardinity virtualų mokėjimo kortelių skaitytuvą.

 

Kreipkitės dar šiandien ir mes padėsime prisijungti prie pasaulinio transakcijų tinklo!

Registruotis