ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Kas yra 3D Secure Autentifikavimas?

Apsaugokite mokėjimus su veiksminga 3D Secure technologija ir padidinkite pirkėjų pasitikėjimą.

3D Secure padeda patikrinti pirkėjo tapatybę bei jo kortelę. Tai užtikrina geresnės kokybės apsaugą nuo neteisėto kortelių panaudojimo.
Sumažinkite internetinį sukčiavimą
3D Secure ženkliai sumažina nelegalias veiklas internete, tokias kaip tapatybės vagystė ir neteisėtas kortelės panaudojimas. Apsaugomi tikrųjų kortelės savininkų duomenys ir padidinamas pirkėjų pasitikėjimas jūsų parduotuve.
Sumažinkite atgalinių nuskaitymų riziką
Su 3D Secure pagalba galėsite patikrinti, ar pirkėjas yra tikrasis kortelės savininkas. Jei sukčiautojas bandys atlikti mokėjimą jūsų internetinėje parduotuvėje, 3D Secure padės to išvengti, o jums nereikės veltis į ginčus ir nesusidursite su atgaliniais nuskaitymais (angl. chargeback ).
Perkeliama atsakomybė dėl atgalinių nuskaitymų
Jūs nebebūsite atsakingas už atgalinius nuskaitymus (angl. chargebacks), nes atsakomybė bus perduota pirkėjo mokėjimo kortelę išdavusiam bankui. Dėl to jūs galite užginčyti atgalinį nuskaitymą.
Kas yra 3D Secure Autentifikavimas?

Kaip veikia 3D Secure?

3D Secure yra papildoma apsauga atliekant mokėjimus. Mokėjimas pakartotinai patvirtinamas saugos ar prisijungimo kodu arba SMS žinute gautu patvirtinimo kodu.

Kai klientas paspaudžia apmokėjimo mygtuką, 3D Secure lange klientas turi autentifikuoti savo tapatybę ir patvirtinti mokėjimą. Šis langas įprastai yra pažymėtas MasterCard SecureCode arba Verified by Visa logotipais. Klientui reikės įvesti asmeninį slaptažodį (saugumo kodą), kuris yra patvirtintas jo kortelę išdavusiame banke.

Aktyvuokite nemokamai dabar!

Cardinity suteikiama 3D Secure apsauga yra visiškai NEMOKAMA, dėl to jums nereikės rūpintis dėl jos aktyvavimo savo el. parduotuvėje. Pradėkite naudoti Cardinity paslaugas ir saugiai prekiauti internete.

    Priimkite mokėjimus internetu

    Užsiregistruokite ir priimkite mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis savo el. parduotuvėje.