Pranešimai

Publikuota: 2015-09-01

Tai baimė, kuri dažną elektroninės parduotuvės klientą atbaido nuo atsiskaitymo mokėjimo kortele ir verčia rinktis kitą apmokėjimo būdą. Ši baimė yra visiškai nepagrįsta - mokėjimo kortelės yra pigiausias, greičiausias,  paprasčiausias bei pats populiariausias atsiskaitymo būdas visame pasaulyje.

Daugiau
Publikuota: 2015-07-20

Kartais apsiperkant elektroninėse parduotuvėse mokėjimo kortele, paspaudus apmokėjimo mygtuką iššoka langas, kuriame yra prašoma suvesti tam tikrus duomenis. Nereikėtų išsigąsti. Tai yra Jūsų debeto ar kredito kortelę išdavusio banko langas, vadinamas 3D Secure. Tai protokolas, skirtas papildomam apsaugos sluoksniui internetinėms kredito ir debeto kortelių transakcijoms. 

Daugiau
Publikuota: 2015-05-13

Dauguma gyventojų yra įpratę prekes ar paslaugas internetu pirkti kredito kortelėmis. Tačiau ar žinojote, kad tą patį galite padaryti ir su Lietuvos bankų išduotomis debeto kortelėmis? Priklausomai nuo to, kokio banko išduotą debeto kortelę turite, Jums tereikia atlikti keletą paprastų žingsnių, kurie padės be vargo naudoti debeto kortelę, internetiniams apsipirkimams.

Daugiau
Publikuota: 2015-04-07

Dauguma Lietuvos žmonių yra pripratę visus atsiskaitymus internetu daryti per banką, kai norėdami sumokėti už tam tikrą išsirinktą prekę jie yra nukreipiami į kortelę išdavusį banką, prašant suvesti slaptažodžius, kodus ir patvirtinimus. Be viso to dar ir sumokėdami bankui pavedimo mokesčius. Bet ar kada susimąstydavote, kiek daug žingsnių reikia atlikti, norint įsigyti prekę, ir be viso to dar turite papildomai primokėti?

Daugiau