Mokėjimų saugumas

Didinkite pardavimus, o Internetinių mokėjimų saugumą užtikrinsime mes

Atsiskaitymo kredito ar debeto kortelėmis saugumo klausimas visada svarbus ne tik pirkėjui, teikiančiam savo mokėjimo kortelės duomenis internetinėje parduotuvėje, bet ir pardavėjui, kuris privalo užtikrinti atsiskaitymui naudojamų duomenų saugumą.

Siekdamos užtikrinti internetinių atsiskaitymų saugumą, mokėjimo kortelių organizacijos sukūrė standartizuotais saugumo reikalavimais paremtą PCI DSS standartą. PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) yra mokėjimo kortelių industrijos duomenų saugumo standartas, kuris padeda užtikrinti, kad įmonės atsakingai tvarkytų kredito ar debeto kortelės savininko duomenis ir būtų užkirstas kelias nusikaltimams dėl duomenų atskleidimo.

Internetinės parduotuvės, kurios nori suteikti savo pirkėjams galimybę atsiskaityti mokėjimo kortele, privalo:

  • Atitikti PCI DSS keliamus saugumo reikalavimus arba
  • Naudoti PCI DSS reikalavimus atitinkančius „mokėjimo vartus“ (angl. payment gateway), kurie saugiai sujungtų internetinę parduotuvę su korteles aptarnaujančiu banku (angl. acquiring bank) bei leistų keistis apmokėjimo informacija.

Užsisakę Cardinity paslaugą, Jūs vienoje vietoje gausite prieigą prie mokėjimo vartų (Cardinity) ir korteles aptarnaujančio banko (UAB Click2Sell).

Cardinity sprendimai patikimi, greiti ir atitinka aukščiausius PCI-DSS duomenų saugumo standartus. Teikdami kortelių priėmimo paslaugas savo klientams, kartu siūlome ir papildomas atsiskaitymų saugumą didinančias priemones:

  • Card Verification Value (CVV2);
  • 3D Secure („Verified by VISA“ ir „MasterCard SecureCode“ programos).

3D Secure

Tai papildomas saugumo lygmuo atliekant mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis internetu. Naudojant šią paslaugą Jūs galite ženkliai sumažinti atgalinių nuskaitymų (angl. chargeback) riziką ir apsisaugoti nuo atsiskaitymų vogtomis kortelėmis.

Cardinity siūlo 3D Secure mokėjimų apsaugos sprendimus Visa ir MasterCard mokėjimų kortelėms. Mes skatiname visus savo pardavėjus naudoti 3D Secure kaip papildomą apsaugą norint išvengti pirkėjų sukčiavimo ir padidinti mokėjimų internetu saugumą. Norėdami įjungti 3D Secure apsaugą savo kortelių terminalui, Jums nereikės nieko daryti papildomai. Kreipkitės į mus ir mes Jums šią paslaugą aktyvuosime nemokamai.

 

Kreipkitės ir mes patarsime, kokių apmokėjimo internetu saugumo priemonių reikia Jūsų internetinei parduotuvei.