Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko užtrunka įsidiegti Jūsų virtualų kortelių skaitytuvą?

Mūsų rizikos vertinimo atstovas po užpildytos paraiškos formos patikrina ar Jūsų tinklapis atitinka Visa ir MasterCard asociacijų keliamus reikalavimus, bei paprašo keleto dokumentų. Dažniausiai procedūra užtrunka vieną ar dvi dienas. Po tinklapio ir dokumentų peržiūros Jums beliks susiintegruoti mūsų mokėjimo modulį su savo tinklapiu. Visus mūsų siūlomus modulius galite rasti šioje nuorodoje. ( Jei Jūsų elektroninė parduotuvė ar tinklapis yra sukurtas naudojantis viena iš pateiktų platformų, diegimas gali užtrukti tik keletą minučių.)
Taigi, kiekvieno kliento registravimas yra individualus, bet jei Jūs esate suinteresuoti pradėti naudotis mūsų paslaugomis kuo greičiau, tuomet visa procedūra gali užtrukti vos keletą dienų.

Ką daryti, jei aš nežinau ar mano tinklapis atitinka Visa ir MasterCard asociacijų nustatytus reikalavimus?

Dėl to jaudintis nevertėtų. Peržiūrėję Jūsų tinklapį, nurodysime kokius konkrečius pakeitimus turite padaryti.

Ar be komisinio mokesčio taikote papildomus mokesčius?

Ne. Netaikome jokių kitų mokesčių išskyrus komisinius. Nėra nei registracijos, nei mėnesinio, nei integracinio mokesčio. Mokate tik tada, kai Jūsų klientas įvykdo pirkimą.

Ar galiu užsisakyti paslaugą pas Jus, jei dirbu pagal Individualios veiklos pažymėjimą?

Taip. Mūsų klientai gali būti tiek uždarosios akcinės bendrovės (UAB), tiek akcinės bendrovės (AB), tiek mažosios bendrijos (MB), tiek ir asmenys veikiantys pagal individualų veiklos pažymėjimą (IV).

Ar pirkėjas gali atsiskaityti, jei gyvena, pavyzdžiui, Prancūzijoje, JAV, ar kitoje šalyje?

Taip. Pirkėjai Jūsų tinklapyje galės atsiskaityti už prekes ir paslaugas iš bet kurios pasaulio šalies.

Ar galiu užsisakyti Jūsų paslaugą, jeigu mano įmonė registruota ne Lietuvoje?

Paslaugas galime siūlyti įmonėms registruotoms Europos Sąjungoje ir Ekonominėje bendrijoje (Norvegija, Lichtenšteinas, Islandija).

Ar paslaugas teikiate tik elektroninėms parduotuvėms?

Nebūtinai. Atsiskaitymo, mokėjimo kortelėmis, galimybę galime teikti tiek elektroninėms parduotuvėms, tiek ir tinklapiams, kurie internetu nori priimti mokėjimus už tam tikras paslaugas.
Svarbu paminėti, kad kiekvieną verslo tipą peržiūrime individualiai, ir tuomet pagal mus prižiūrinčių asociacijų reikalavimus įvertiname ar paraiškos formą užpildžiusi įmonė gali naudotis mūsų teikiama paslauga.

Kaip galiu apsisaugoti nuo pirkėjų apsiperkančių vogtomis kortelėmis?

Kiekvienam naujam klientui įjungiame 3DSecure apsaugos programą. Šios programos pagalba, kiekvienas pirkėjas prieš atlikdamas mokėjimą turi papildomai jį patvirtinti. Užsienyje ši praktika taikoma beveik visose šalyse. Tokiu būdu pardavėjas yra apsaugotas nuo galimų pretenzijų (angl. chargeback), piktavalių atsiskaitymų vogtomis kortelėmis, bei išsaugoti savo tinklapio reputaciją. Šią paslaugą teikiame nemokamai.

Kaip greitai gausiu pinigus į savo banko sąskaitą, po to kai mano klientas įvykdys apmokėjimą?

Išmokėjimus po kliento įvykdyto (įvykdytų) mokėjimų galite gauti pagal pageidavimą. Kartą į dieną, kartą į savaitę arba kartą į mėnesį. Šias sąlygas apsibrėžiame priede pasirašant sutartį.
Norime paminėti, kad periodus po kiek laiko galite keisti, jei nuspręsite, kad išmokėjimus norite gauti dažniau ar rečiau.

Ar norėdamas gauti išmokėjimus turiu atsidaryti naują banko sąskaitą?

Ne. Jums tereiks pateikti Jūsų jau esamos ir naudojamos banko sąskaitos numerį.

Kodėl turėčiau patikėti, kad Jūs nepavogsite mano pinigų?

Be to, kad esame už skaidrų verslą, mus griežtai prižiūri Lietuvos bankas, tai pat Visa ir MasterCard asociacijos. Esame registruoti FNTT dėl pinigų plovimo prevencijos, tad mūsų verslo specifika garantuoja, kad Jūsų pinigais savavališkai disponuoti ir pasinaudoti negalime.